Przychodzi baba ...
Przychodzi baba ...

Baba jak to baba - musi się wygadać, a że łatwiej mi pisać niż mówić, postanowiłam dzielić się z Wami, którzy zechcecie mnie odwiedzać, tym co mi po głowie chodzi tutaj właśnie. Tak więc będzie o babie, która się nie ma w co ubrać, o takiej która lubi gotować, o sierściuchach w domu, o wesołym i smutnym ... jak to w życiu bywa. Mam nadzieję, że będę miała z kim dzielić te wszystkie plotki i ploteczki, smuteczki i inne takie.

Poleć tę stronę na:

Ładowanie

Moja kuchnia to moja twierdza,sprawdzone przepisy kulinarne,  eksperymenty kulinarne, przepisy na wędliny domowe, przepisy na przetwory i inne

Moja kuchnia to moja twierdza ....
Od zawsze lubiłam smaczne jedzenie i zawsze lubiłam gotować i wymyślać nowe przepisy kulinarne. Serdecznie współczuję ludziom, dla których jedzenie jest tylko źródłem paliwa, bo to naprawdę może być fantastyczna uczta dla zmysłów.
 Uczyłam się podglądając moją mamę, bo jak zdarzyło mi się zapytać jak się coś gotuje, to zawsze słyszałam: "aaaaa.... daj mi spokój, nie mam teraz czasu", a moja mama pracowałam w geesowskiej knajpie i na prawdę potrafiła świetnie gotować i poznała mnóstwo starych, sprawdzonych przepisów kulinarnych. W moim przypadku podglądactwo, książki kucharskie i profesor Google, przyniosły dobre efekty. Nieskromnie też przyznam, że mam coś takiego jak kulinarną wyobraźnię, z czego korzystam eksperymentując na mojej Rodzince z różnymi przepisami. Nie zawsze są z tego zadowolenie hehehehe...ale czego się nie robi w imię dobrej wyżerki.
 Własne przepisy kulinarne oraz te przepisy sprawdzone przeze mnie mam w tylu skoroszytach i miejscach w necie, że zaczęłam się już gubić w tym wszystkim, więc postanowiłam, że sukcesywnie zamieszczę je na tej stronie, przy okazji dzieląc się swoim doświadczeniem i pomysłami.
 Jako, że odchudzałam się już bardzo wiele razy (!!) poprzerabiałam niektóre przepisy kulinarne na takie pt. light, będę to podkreślać w tych przepisach, bo nie raz się to przydaje.
 Uprzedzam, że  ciast i deserów będzie baaardzo niewiele, bo ani piec ani jeść słodyczy nie lubimy.
 Niestety mam bardzo niewiele zdjęć moich potraw, ale postaram się to nadrobić i uzupełnię z czasem.