Przychodzi baba ...
Przychodzi baba ...

Baba jak to baba - musi się wygadać, a że łatwiej mi pisać niż mówić, postanowiłam dzielić się z Wami, którzy zechcecie mnie odwiedzać, tym co mi po głowie chodzi tutaj właśnie. Tak więc będzie o babie, która się nie ma w co ubrać, o takiej która lubi gotować, o sierściuchach w domu, o wesołym i smutnym ... jak to w życiu bywa. Mam nadzieję, że będę miała z kim dzielić te wszystkie plotki i ploteczki, smuteczki i inne takie.

Poleć tę stronę na:

Ładowanie
fot. z sieci

Sezon grillowy !! Najpiękniejszy letni czas. Grillować jak wiadomo można prawie wszystko. Od kromki chleba przez prozaiczne kiełbaski do wrafinowanych serów pleśniowych i owoców morza. Do tego oczywiście niezbędne jest dobre towarzysto i odpowiednie napitki.

Będę tu dzielić się naszymi ulubionymi i sprawdzonymi przepisami. Dodam też, że do dobrego grillowania wcale nie trzeba wypasionego sprzętu. Wystarczy prosty grill, czasem nawet położony ruszt na ognisku...

Uwielbiam żarełko z grila i towarzyszące temu te wszystkie ceregiele. Podział obowiązków oczywiście jest: ja przygotowuję a małż grilluje, nie da się ibnaczej.W tym roku muszę mu sprawić jakiś specjalny fartuszek dla mistrza grilla hehehehe.