Przychodzi baba ...
Przychodzi baba ...

Baba jak to baba - musi się wygadać, a że łatwiej mi pisać niż mówić, postanowiłam dzielić się z Wami, którzy zechcecie mnie odwiedzać, tym co mi po głowie chodzi tutaj właśnie. Tak więc będzie o babie, która się nie ma w co ubrać, o takiej która lubi gotować, o sierściuchach w domu, o wesołym i smutnym ... jak to w życiu bywa. Mam nadzieję, że będę miała z kim dzielić te wszystkie plotki i ploteczki, smuteczki i inne takie.

Poleć tę stronę na:

Ładowanie

Grillowane pomidory z fetą

Sezon grillowy w pełni . Dawno temu odkryłam przepis na pomidory z grilla, rewelacja... i prościzna na dodatek, zagościł u nas na stałe.

 

Potrzebne są spore pomidory, twardawe najlepiej. Tyle tych pomidorów ile chętnych na grillowanie . Do tego ser feta, świeża bazylia, oliwa z oliwek, pieprz.
Pomidory trzeba pozbawić (przepraszam panów) jąderek.... Ostrożnie, żeby ścianki nie popękały.
Do środka wkładamy pokrojona w kostke fetę , troszkę pieprzu i parę kropel oliwy. Zawijamy to w folie aluminiową, na tyle szczelnie żeby para mogła się wydostwać z tego i wrzucamy na grill na jakieś 20 minut. Podajemy z posiekaną świeżą bazylią.
Przepis równie dobrze nadaje się do zrobienia w piekarniku, a fetę zastąpiłam kiedyś pleśniowym serem grzybowym Brie... też było ssuper.Komentarze

Wpisz kod
* Pola obowiązkowe
  • choice (środa, 19. kwiecień 2017 17:30)

    is a br and for a medicament titled Cialis.